Kalkulator deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami

Zachęcamy właścicieli nieruchomości gminy Kamień Pomorski do korzystania z kalkulatora deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami, który umożliwia w łatwy sposób złożyć e-deklarację wraz załącznikami  bez wychodzenia z domu.

Na stronie https://kamienpomorski-eboi3.alfatv.pl/formularz/deklaracja  dostępny jest elektroniczny kalkulator deklaracji. Platforma ułatwia wypełnianie formularza i bezpieczne przekazywanie danych do Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim przez platformę ePUAP, z użyciem podpisu elektronicznego.

Deklarację można opatrzyć podpisem zaufanym przy użyciu Profilu Zaufanego, który jest darmowy. Zachęcamy do potwierdzenia Profilu Zaufanego w naszym Urzędzie.  Od 29.05.2020 roku jesteśmy Punktem Potwierdzania Profilu Zaufanego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: https://kamienpomorski.pl/strona/punkt-potwierdzania-profilu-zaufanego

W przypadku braku podpisu elektronicznego, po wypełnieniu danych na ww. stronie https://kamienpomorski-eboi3.alfatv.pl/formularz/deklaracja  można wydrukować deklarację, podpisać ją odręcznie, a następnie wysłać ją pocztą do Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim lub osobiście dostarczyć do Urzędu. Data nadania listu jest uznawana jako data złożenia deklaracji. Dokumenty podpisują upoważnione do tego osoby lub zarządcy, dysponujący odpowiednim pełnomocnictwem.

Niżej prezentujemy zrzut ekranu początku strony: https://kamienpomorski-eboi3.alfatv.pl/formularz/deklaracjae-Deklaracja