PlakatSerdecznie zapraszamy do udziału w patriotycznych uroczystościach majowych, które odbędą się w dniach 3 oraz 8 maja.

We wtorek 3 maja zapraszamy do świętowania 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. O godzinie 10.00 w kamieńskiej Katedrze odbędzie się uroczysta msza święta w intencji ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych, oficjalnych delegacji i mieszkańców. Około godziny 11:15 pod pomnikiem Stanisława Staszica przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych odbędą się okolicznościowe przemówienia oraz złożenie kwiatów.
O godzinie 17:00 na placu przy Ratuszu Miejskim odbędzie się koncert zespołu PIRAMIDY, podczas którego będzie można posłuchać najpiękniejszych utworów romantyzmu.

8 maja to Narodowy Dzień Zwycięstwa, z tej okazji o godzinie 10:00 w kamieńskiej Katedrze odbędzie się uroczysta msza święta. Po mszy św. około godziny 11:00 na cmentarzu wojennym przedstawiciele władz samorządowych wygłoszą okolicznościowe przemówienia oraz oddadzą hołd ofiarom II Wojny Światowej składając w imieniu mieszkańców okolicznościowe wiązanki.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach.