sobota, 11 lipca 2020
Imieniny: Benedykta, Kariny i Olgi

RSS RSS

High contrast
A- A+

Wersja tekstowa

KameryFacebook

Menu ▼

Formularz wyszukiwania

29.07.2019
Zapraszamy do udziału w IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Za niecały miesiąc odbędzie się największa impreza sportowa w Gminie Kamień Pomorski pod nazwą "IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" w ramach, której odbędą się biegi na dystansie 5 km, 10 km, a także wyścig nordic walking na dystansie 5 km. Organizatorzy czynią wszystko by uczestnikom oraz kibicom imprezy sportowej stworzyć jak najlepsze warunki pobytu w Naszym Mieście.

Co czeka na uczestników .... a więc w miasteczku biegowym dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne bańki mydlane, modelowane kolorowe baloniki, przejażdżki konne czy pokaz psów.

W trakcie całej imprezy będzie odbywał się pokaz Carvingu przeprowadzony przez Grzegorza Gniecha, Mistrza Polski oraz Mistrza Świata w Carvingu.

Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł się posilić, bowiem zostanie przygotowane specjalne stoisko, w którym znajdą się liczne atrakcje tj. domowe ciasta, kawa, herbata, zabawa fantowa, mini kawiarenka z pysznymi goframi, a wszystko po to abyśmy razem mogli wesprzeć Antoninę Małysza z Kamienia Pomorskiego.

Finałem imprezy będzie bicie Rekordu Polski w jedzeniu arbuza, który od 2018 roku należy do Naszego Miasta i wynosi 800 kg. Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord ?. O tym przekonamy się w sobotę 3 sierpnia br.

Przypominamy, iż zapisy elektroniczne przyjmowane są do 23 lipca br. do godziny 23:59, zaś wpisowe wynosi 45,00 złotych nordic walking i bieg na dystansie 5 km, natomiast wpisowe na bieg na dystansie 10 km wynosi 50,00 złotych. Po tym terminie będzie można dokonać zapisu wyłącznie w dniu biegu w Biurze Zawodów (w przypadku wolnych miejsc), a wpisowe wzrośnie do 70,00 złotych na wszystkie dystanse.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć na stronie www.biegkamien.pl oraz na stronie fanpage'u „Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Zachęcamy do zapisów www.sport-time.com.pl

Nasza impreza nie odbyła by się gdyby nie pomoc oraz wsparcie finansowe wielu instytucji oraz firm. Dotychczas wsparli nas: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego; Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim; Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim; pan Sebastian Mamzer, Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim; Pomorska Giełda Nieruchomości w Kamieniu Pomorskim; Zarządzanie Nieruchomościami Danuta Omelańska z Kamienia Pomorskiego; smAktywni.pl Catering Dietetyczny; Firma Handlowo-Usługowa CATRINA z Ruska; Palarnia Etno Cafe z Wrocławia; Willa Rubin z Dziwnówka; Państwo Gajlun z Golczewa; Happy Dog Team; Stowarzyszenie Trzy Rybki; Przewozy Autokarowe Jarosław Ciesielski z Kamienia Pomorskiego; Euroimpex S.A. z Wrocławia; Ciastkarnia-Piekarnia Żelek z Kamienia Pomorskiego; Firma Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego; Wesoła Ekipa Animatorów; Coctail-Show Rafał Wraga z Leśnej; Anna Dubrawska Biuro Kredytowe; Carving-Gniech Sylwia Kruszyńska; Stowarzyszenie Carving Team Poland oraz Firma Sport-Time z Gryfic.

Serdecznie zapraszamy na "IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” !!!

Osoba odpowiedzialna za treść:  Klub Biegacza Kamień Pomorski
Osoba publikująca:  Urząd Miejski
Data publikacji:  04.07.2019 12:47:37
Data modyfikacji:  04.07.2019 12:47:37
Ilość wyświetleń:  961
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
04.07.2019 12:47:37Balbina Kaczanowskadodano stronę