wtorek, 4 sierpnia 2020
Imieniny: Dominiki, Dominika i Protazego

RSS RSS

High contrast
A- A+

Wersja tekstowa

KameryFacebook

Menu ▼

Formularz wyszukiwania

30.04.2014
II Kamieński Festyn Dominikański

Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. zaprasza mieszkańców regionu na Festyn Dominikański. W tym roku impreza odbędzie się 2 maja, w dniu Święta Flagi, na terenie Mariny w Kamieniu Pomorskim.

Po raz drugi mam zaszczyt zaprosić Państwa na Festyn Dominikański, którym - pod biało-czerwonym sztandarem - chcemy wyrazić naszą dumę z bogatej historii naszego kraju oraz z tego, że mając od 10 lat swoje miejsce w Zjednoczonej Europie możemy realizować wielkie plany i marzenia.  Chcemy podzielić się swoją radością z faktu, że dzięki unijnemu wsparciu oraz pomocy różnych osób
i instytucji, zamiast szarych bloków budujemy piękny miejski kwartał przyczyniając się do wzrostu atrakcyjności miasta i regionu
– mówi Renata Bielaszewska Mamzer, prezes KTBS. 

W programie imprezy znalazły się atrakcje zarówno dla najmłodszych uczestników [budowa kwartału kamienic z klocków, poszukiwanie skarbów archeologicznych w piasku, ekspozycja kolejek z Parku Miniatur], dla młodzieży [gra miejska, pokazy średniowiecznych walk, koncert zespołu Centrala 57] jak i dla starszych odbiorców [pokaz kulinarny Roberta Sowy z degustacją przygotowanych przez niego potraw, kabaret Koń Polski, pokaz łucznictwa konnego, teatr ognia, koncert zespołu Brathanki]. Ważnym elementem programu będzie widowisko historyczne ,,Święto Flagi’’, które w tym szczególnym dniu przybliży odbiorcom historię biało-czerwonej.

Na uczestników festynu czekać będzie wiele innych niespodzianek. Jedną z nich będą eliminacje dzieci do udziału w - sponsorowanych przez KTBS - rejsach na jachtach regatowych dzień przed oficjalnym rozpoczęciem zawodów Marina Kamien Match Race 2014 zaliczanych do Pucharu Świata ISAF.

Link do spotu promocyjnego imprezy: https://www.youtube.com/watch?v=O1-Gf8NjSAI.

Do zobaczenia!

Pliki do pobrania: 
Osoba odpowiedzialna za treść:  Jolanta Borkowska, Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Osoba publikująca:  Monika Kosińska
Data publikacji:  30.04.2014 07:54:27
Data modyfikacji:  30.04.2014 13:52:24
Ilość wyświetleń:  893
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
30.04.2014 13:52:24Balbina Kaczanowskadodano załącznik
30.04.2014 07:56:36Monika Kosińskaedycja strony
30.04.2014 07:54:27Monika Kosińskadodano stronę