piątek, 29 maja 2020
Imieniny: Benity, Maksymiliana i Teodozji

RSS RSS

High contrast
A- A+

Wersja tekstowa

KameryFacebook

Menu ▼

Formularz wyszukiwania

25.10.2019
Farmaceutyki do kosza. Niech lekiem będzie sport. Spartakiada seniorów 2019

W dniu 24 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się zawody sportowe pn. „Farmaceutyki do kosza. Niech lekiem będzie sport. Spartakiada seniorów 2019”. Wydarzenie zorganizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów  i Inwalidów Oddział w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Kamieniu Pomorskim przy wsparciu Gminy Kamień Pomorski.  

W imprezę zaangażowało się także Stowarzyszenie Diabetyków, które podczas imprezy prowadziło stanowisko, gdzie można było zbadać poziom cukru we krwi. Zawody sportowe rozpoczęły się od przywitania przybyłych gości przez Przewodniczącego Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Kamieniu Pomorskim Stanisława Leusa, Burmistrza Kamienia Pomorskiego Stanisława Kuryłło oraz Wicestarostę Kamieńskiego Joannę Piwińską. Po przemówieniach gości zaproszonych rozpoczęła się rywalizacja sportowa. Uczestnicy mogli wziąć  udział w następujących dyscyplinach: rzut piłką do kosza, strzały kijem hokejowym do bramki od unihokeja, tor przeszkód oraz w tenisie stołowym.

Po części sportowej przyszedł czas na występy artystyczne i wspólny poczęstunek. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony seniorów zamieszkujących teren Powiatu Kamieńskiego. Tak udane przedsięwzięcie z pewnością będzie kontynuowane. Seniorzy pokazali, że potrafią się dobrze bawić.

Osoba odpowiedzialna za treść:  Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim ; Zdjęcia: Gmina Kamień Pomorski oraz Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim
Osoba publikująca:  Urząd Miejski
Data publikacji:  25.10.2019 09:08:58
Data modyfikacji:  25.10.2019 09:08:58
Ilość wyświetleń:  451
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
25.10.2019 09:08:58Balbina Kaczanowskadodano stronę