poniedziałek, 25 marca 2019
Imieniny: Bolka, Cezaryny i Marioli

RSS RSS

High contrast
A- A+

Wersja tekstowa

KameryFacebook

Menu ▼

Formularz wyszukiwania

17.05.2018
Sukcesy wiolonczelistek i saksofonistów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kamieniu Pomorskim

Dopiero drugi rok w kamieńskiej szkole istnieje klasa saksofonu a już chłopcy – Kacper Kuchta i Szymon Krakowski - szlifujący w niej swoje umiejętności pod kierunkiem Pana Tomasza Kasperskiego, zapromowali nasze miasto podczas II Zachodniopomorskiego Festiwalu Duetów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Szczecinie zajmując II miejsce.

Dziewczęta z klasy wiolonczeli pani Natalii Szwarczak również nie próżnowały i podczas X Regionalnego Konkursu Wiolonczelowego " Miniatura" w Szczecinie znalazły sie w grupie laureatów. Podczas konkursu swoją grę prezentowali uczestnicy ze: Szczecina, Goleniowa, Gryfina, Stargardu, Kamienia Pomorskiego i Żar. Nasza szkołę reprezentowały : Maja Owczarzak i Emilia Wilczyńska. Maja uczęszcza do II klasy cyklu sześcioletniego, swoją grę prezentowała w najmłodszej grupie wiekowej, w której zajęła I miejsce. Emilia jest uczennicą klasy IV cyklu sześcioletniego i  w starszej grupie wiekowej zajęła II miejsce. 

Gratulujemy sukcesów naszym uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom.

Osoba odpowiedzialna za treść:  PSM
Osoba publikująca:  Urząd Miejski
Data publikacji:  17.05.2018 15:25:26
Data modyfikacji:  17.05.2018 15:27:21
Ilość wyświetleń:  313
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
17.05.2018 15:27:21Lucjan Skwarekedycja strony
17.05.2018 15:25:26Lucjan Skwarekdodano stronę