czwartek, 5 grudnia 2019
Imieniny: Kryspiny, Norberta i Sabiny

RSS RSS

High contrast
A- A+

Wersja tekstowa

KameryFacebook

Menu ▼

Formularz wyszukiwania

28.11.2017
III Zachodniopomorskie Forum Rad Działalności Pożytku Publicznego

W dniu 27 listopada 2017 roku w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego odbyło się III Zachodniopomorskiego Forum Rad Działalności Pożytku Publicznego.

Pragniemy poinformować, że jako najmłodsza Rada Pożytku Publicznego również uczestniczyliśmy w tym spotkaniu.

Jesteście przedstawicielami wielu środowisk. To Wy spotykacie się z mieszkańcami i mówicie nam o ich potrzebach. Samorząd Województwa jest otwarty na problemy społeczności, a dzięki współpracy z Wami może je poznać. Dużą odpowiedzią na oddolne oczekiwania jest program Społecznik czy Granty sołeckie. Dziękuję za ten wspólny dialog, który ubogaca Samorząd. – powiedział wicemarszałek Jarosław Rzepa.

Jesteśmy najmłodszą, a zarazem jedną z najmniejszych rad, bo liczącą zaledwie 8 członków. Rada Działalności Pożytku Publicznego stanowi formę dialogu między samorządem a organizacjami pozarządowymi, które wchodzą w jej skład. To my jesteśmy tym elementem, który ma za zadanie doradzać i wskazywać kierunki dobrej współpracy. Toteż pragniemy być otwarci na wszystkie problemy jakie otaczają nas we wszystkich wspólnotach, stowarzyszeniach i organizacjach III sektora. Pragniemy być zauważani i wysłuchiwani przez władze różnego szczebla od gmin poprzez powiaty do województwa włącznie. Powiedział Mariusz ŚWIĄĆ na III Zachodniopomorskim Forum Rad Działalności Pożytku Publicznego.

Za pośrednictwem portalu prosimy, aby wszyscy przedstawiciele organizacji pozarządowych zgłaszali nam swoje problemy, wnioski i spostrzeżenia, jakie nurtują organizacje.

27 listopada to również święto wszystkich rad pożytku publicznego toteż w imieniu własnym jak i członków Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kamieniu Pomorskim składamy wszystkim radom, a zarazem stowarzyszeniom najserdeczniejsze życzenia wytrwałości w dążeniu do celu.

 

Pozdrawiam

Mariusz Świąć
Przewodniczący Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego
w Kamieniu Pomorskim
tel. 661533261

 

Osoba odpowiedzialna za treść:  Mariusz Świąć
Osoba publikująca:  Aleksandra Sławińska
Data publikacji:  28.11.2017 14:14:11
Data modyfikacji:  28.11.2017 14:14:11
Ilość wyświetleń:  486
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
28.11.2017 14:14:11Aleksandra Sławińskadodano stronę