poniedziałek, 6 kwietnia 2020
Imieniny: Ady, Celestyny i Ireneusza

RSS RSS

High contrast
A- A+

Wersja tekstowa

KameryFacebook

Menu ▼

Formularz wyszukiwania

28.03.2014
Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Z okazji przypadającego w tym miesiącu Dnia Sołtysa, podczas LIV Sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim burmistrz Bronisław Karpiński oraz przewodnicząca Rady Kazimiera Szymańska złożyli życzenia sołtysom naszej gminy. To oni znają najlepiej codzienne potrzeby mieszkańców wsi i potrafią o nie skutecznie zabiegać, angażując społecznie swój czas i doświadczenie. W ostatnich latach obserwujemy rosnące zaangażowanie ze strony członków społeczności lokalnych w sprawy związane z funkcjonowaniem i dalszym rozwojem wsi. Przejawem tego jest powstawanie kolejnych sołectw na terenie naszej gminy, mieszkańcy których żywotnie zainteresowani są swoim najbliższym otoczeniem. Aktualnie w granicach naszej gminy działa 28 sołectw.

Osoba odpowiedzialna za treść:  Elżbieta Kucharska
Osoba publikująca:  Elżbieta Kucharska
Data publikacji:  28.03.2014 13:26:05
Data modyfikacji:  01.06.2016 15:40:24
Ilość wyświetleń:  793
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
01.06.2016 15:40:24admin_vobacomdodano stronę